im. Janusz Korczaka w Białymstoku

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Janusza Korczaka,

Publiczne Gimnazjum Nr 11

Janusz KorczakBezpieczna, kameralna szkoła, w której żaden uczeń nie jest anonimowy.
Zadbamy o bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój Twojego dziecka.
Obecnie mamy po jednym oddziale w szkole podstawowej i gimnazjum.
Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00 - 15:10.
Oferujemy wiele zajęć pozalekcyjnych: koła zainteresowań: modelarstwo, koło gier planszowych, koło matematyczne, języka polskiego, przyrodnicze, siatkówka, tenis stołowy.
Zapewniamy opiekę w świetlicy szkolnej w godzinach 7:00 - 16:30.
Dzieci z klas 0 - III biorą udział w zajęciach nauki pływania.
Nowoczesna baza komputerowa: 8 komputerów multimedialnych w bibliotece oraz dwie pracowanie informatyczne: 15 i 10 stanowisk. Zestaw multimedialny: laptop i projektor, który jest często wykorzystywany przez nauczycieli na lekcjach, stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu w każdej pracowni kształcenia zintegrowanego i świetlicy.
Wykwalifikowana i zaangażowana w życie szkoły kadra pedagogiczna. W budynku pełny monitoring. Mieścimy się na osiedlu Dojlidy, z dala od miejskiego ruchu, dogodny dojazd liniami nr 4, 19 i 13.