Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

im. Janusza Korczaka

Janusz Korczak

Witamy na stronie internetowej 

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Białymstoku

 ~ Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Janusza Korczaka ~

~ Publiczne Gimnazjum Nr 11 ~

Plan Lekcji - SZKOŁA PODSTAWOWA

 

KLASA: 4 

Plan zajęć klasy

 

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Zajęcia techniczne
Jasiulewicz R.
Sala: 10
 
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Godzina wychowawcza
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
2
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 31
Zajęcia komputerowe
Talipski L.
Sala: pk
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Przyroda
Waszkiewicz J.
Sala: 23
3
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Przyroda
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Religia katolicka
Seweryn J.
Sala: 35
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
4
Przyroda
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Muzyka
Murawska D.
Sala: 10
Religia katolicka
Seweryn J.
Sala: 22
Historia
Grzegorczyk E.
Sala: 33
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 33
5
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: SG2
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 31
Plastyka
Murawska D.
Sala: 10
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
6
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
 
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
 
7  
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
9  
 
 
 
 

 

KLASA 5

Plan zajęć klasy

 

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
 
 
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
2
Zajęcia techniczne
Jasiulewicz R.
Sala: 10
Historia
Grzegorczyk E.
Sala: 33
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Przyroda
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
3
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 31
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 33
4
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Plastyka
Murawska D.
Sala: 10
Godzina Wychowawcza
Baranowska K.
Sala: 34
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
5
Przyroda
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Przyroda
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 31
Zajęcia komputerowe
Talipski L.
Sala: pk
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
6
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: SG2
Muzyka
Murawska D.
Sala: 10
 
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: SG2
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
7  
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
 
 
 
8  
 
 
 
 
9  
 
 
 
 

 

KLASA 6

Plan zajęć klasy

 

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1 WDŻ
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Historia
Grzegorczyk E.
Sala: 33
Przyroda
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Historia
Grzegorczyk E.
Sala: 33
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
2
Przyroda
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
3
Zajęcia techniczne
Jasiulewicz R.
Sala: 10
Zajęcia komputerowe
Talipski L.
Sala: pk
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Przyroda
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
4
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
5
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Muzyka
Murawska D.
Sala: 10
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
6
Plastyka
Murawska D.
Sala: 10
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
 
Godzina wychowawcza
Chrabołowska A.
Sala: 31
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
7
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
 
 
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: SG2
 
8  
 
 
 
 
9