Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

im. Janusza Korczaka

Janusz Korczak

Witamy na stronie internetowej 

Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Białymstoku

 ~ Szkoła Podstawowa Nr 31 im. Janusza Korczaka ~

~ Publiczne Gimnazjum Nr 11 ~

Plan Lekcji - GIMNAZJUM

 

Klasa: 1 

Plan zajęć klasy

 

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Geografia
Świątkowska A.
Sala: 31
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 32
WDŻ
Paliwoda H.
Sala: 33
2
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Historia
Paliwoda H.
Sala: 33
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
3
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Fizyka
Król A.
Sala: 36
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
Historia
Monach I.
Sala: 32
4
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 31
Biologia
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Muzyka
Murawska D.
Sala: 10
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
5
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
Zajęcia techniczne
Jasiulewicz R.
Sala: 33
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Chemia
Król A.
Sala: 36
6
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 30
Godzina Wychowawcza
Siemieniuk B.
Sala: 32
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 31
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 30
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
 
7
Plastyka
Murawska D.
Sala: 10
Chemia
Król A.
Sala: 36
 
 
 
8  
 
 
 
 
9  
 
 
 
 

 

Klasa: 2 

Plan zajęć klasy

 

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Wiedza o społeczeństwie
Paliwoda H.
Sala: 33
Informatyka
Talipski L.
Sala: pk
Fizyka
Król A.
Sala: 36
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
 
2
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
Geografia
Świątkowska A.
Sala: 31
Chemia
Król A.
Sala: 36
Historia
Grzegorczyk E.
Sala: 33
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
3
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Historia
Grzegorczyk E.
Sala: 33
Biologia
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
4
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 30
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
5
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 30
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
6
Biologia
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Zajęcia techniczne
Jasiulewicz R.
Sala: 33
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Zajęcia Artystyczne
Murawska D.
Sala: 10
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
7
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
 
 
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
Godzina wychowawcza
Siekmak W.
Sala: 35
8  
 
 
 
 
9  
 
 
 
 

 

Klasa: 3 

Plan zajęć klasy

 

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Historia
Paliwoda H.
Sala: 33
Geografia
Świątkowska A.
Sala: 31
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
2
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
Historia
Paliwoda H.
Sala: 33
3
Biologia
Waszkiewicz J.
Sala: 23
Geografia
Świątkowska A.
Sala: 31
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Wiedza o społeczeństwie
Grzegorczyk E.
Sala: 33
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
4
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Chemia
Król A.
Sala: 36
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
5
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 30
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Fizyka
Król A.
Sala: 36
Zajęcia Artystyczne
Murawska D.
Sala: 10
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
6
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 22
Fizyka
Król A.
Sala: 36
Matematyka
Monach I.
Sala: 32
Informatyka
Talipski L.
Sala: pk
EDB
Król A.
Sala: 36
7
 
Godzina wychowawcza
Chołko K.
Sala: 30
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 30
 
8  
 
 
 
 
9